KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14624203
nr 1462 4203
Yngve Svedlund
(f. 1925), Sverige
Etsning, "Pålsundskanalen". Signerad, numrerad 210/250, daterad -66. Bildmått: 35x49, yttermått inklusive ram: 52x66 cm
Utrop:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:17:10
Yngve Svedlund
Läs mer om Yngve Svedlund